Bu fırsatı sakın kaçırmayın, Türkçe dil destekli Cyberpunk 2077 ücretsiz oluyor

Bu fırsat, oyunseverlere, CD Projekt Red‘in büyük ses getiren bu eserini hiçbir ücret ödemeden deneyimleme şansı verecek. Bu deneme süresi boyunca oyuncular, Cyberpunk 2077‘nin distopik dünyasına adım atacak ve V’nin gözünden Night City’nin sırlarını keşfedecekler. Bu kısa süreliğine sunulan ücretsiz deneme, hem yeni oyuncuların ilgisini çekmeyi hem de oyun hakkında oluşan ön yargıları kırmayı hedefliyor.

Night City, ister birkaç saatliğine mahallede bulunanlar olsun, yeni sakinler arıyor. CD Projekt Red, Paskalya hafta sonu boyunca PlayStation 5 ve Xbox Series X/S oyuncularına Cyberpunk 2077‘yi ücretsiz olarak deneme fırsatı sunuyor.

28 Mart’ta saat 11.00 ET’de başlayıp 1 Nisan saat 02.59 ET’ye kadar sürecek bu özel etkinlikte, oyuncular, ek bir ücret ödemeden bu kapsamlı birinci şahıs RPG’sinin beş saatlik bir kısmını oynayabilecekler. PlayStation Plus Premium üyeleri de oyunun temel sürümünün beş saatlik denemesine erişebilecek, ancak CDPR bu hafta sonu için herhangi bir abonelik gerektirmediğini belirtiyor.

Verimli bir şekilde oynarsanız, beş saatlik oyun süresi, ilk perdenin sonundaki kritik soygun görevini tamamlamanız için yeterli olabilir. Hikaye tam da bu noktada açılıyor ve belki de tam oyunu satın alıp oynamaya devam etmeniz için sizi ikna edebilir.

Cyberpunk 2077, 2020’de felaket bir başlangıç yaptı ve Sony’nin oyunu PlayStation Store’dan kaldırmasına ve iadeler sunmasına neden olan kadar kötü bir durumdaydı. Günümüzde oyun çok daha iyi durumda. Ben, oyunun piyasaya sürülmesinden sonra birkaç saat oynadıktan sonra Cyberpunk 2077‘den uzaklaşmıştım. Ancak 2022’nin başlarında gelen mevcut nesil konsol sürümleri beni geri çekti ve temel oyunun tadını çıkardım. Henüz oldukça beğenilen Phantom Liberty genişlemesine veya bazı ana sistemleri elden geçiren 2.0 güncellemesine göz atma şansım olmadı, ama bu hafta sonu yeni gelenler sonuncusunu ücretsiz olarak tadabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x